Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki Bausch&Lomb ULTRA 6 szt.

99,00 
Moc : Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

Soczewki ULTRA to miesięczne soczewki kontaktowe dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów szkieł kontaktowych, firmy Bausch + Lomb.

Charakterystyka soczewek ULTRA:

Soczewki ULTRA wykonane zostały z materiału o nazwie Samifilcon A, którego struktura pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności oczu przez cały dzień. Do stworzenia soczewek Ultra firma Bausch + Lomb wykorzystano przełomową technologię MoistureSeal, dzięki której soczewka zawiera cztery razy więcej PVP (poliwinylopirolidon - zwiększający jej uwodnienie) niż wiodące soczewki kontaktowe dostępne na rynku.

Poprzez połączenie hydrofobowego silikonu z większą zawartością PVP w soczewkach ULTRA silikonowy szkielet obudowuje PVP zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz.
Soczewki ULTRA charakteryzuje również bardzo wysoka przepuszczalność tlenu – Dk/t wynosi 163. Sprawia to, że oczy są mniej zmęczone oraz podatne na podrażnienia i zaczerwienienia.
ULTRA cechuje miękkość materiału, który zapewnia komfort w użytkowaniu przez cały okres stosowania soczewek. Ponadto, zastosowanie jasnoniebieskiego zabarwienia ułatwia manipulowanie soczewką.

Dla kogo soczewki ULTRA?

ULTRA to soczewki kontaktowe skierowane głównie do osób, które preferują używanie miesięcznych szkieł kontaktowych, ale którym jednocześnie zależy na wyraźnym i ostrym widzeniu. Ponadto, zalecane są tym, którzy:

  • spędzają dużo czasu przed ekranem komputera,
  • mają problem z suchością oka,
  • prowadzą aktywny tryb życia,
  • mają skłonność do podrażnień oczu podczas stosowania soczewek innych marek dostępnych na rynku.

Orientacyjny czas realizacji: do 7 dni roboczych

Promień Krzywizny: 8,5
Średnica (DIA): 14,2
Tryb noszenia: dzienny
Tryb wymiany: miesięczny
Materiał: Samifilcon A
Opakowanie: 6 szt.
Masz pytanie

 

Zobacz również