Filtrowanie:
Cena
Filtruj
Szerokość szkła
Kształt
Szerokość mostka
Polaryzacja
Materiał
Powłoka lustrzana
        
            

Okulary Przeciwsłoneczne

            

Modne, popularne i ponadczasowe!

Nasza oferta okularów przeciwsłonecznych skierowana jest do wszystkich osób, które chcą wyglądać modnie i czuć się komfortowo przez 365 dni w roku. W naszym sklepie znajdziecie okulary przeciwsłoneczne najbardziej popularnych marek: RayBan®, Vouge®, Solano®, Oakley®, Hawkers®, Emporio Armani®. Wszystkie marki, które mamy w swojej ofercie, dbają o nadanie swoim produktom modnych akcentów, odpowiadających aktualnym trendom. 

Okulary sprzedawane w naszym sklepie są w 100% oryginalne.

Dopasuj model do swoich potrzeb pod każdym względem! Bogactwo modeli okularów pozwala na dobór idealnej pary pod kątem własnych potrzeb, ale też i charakteru. Różnorodność kształtów, rozmiarów oprawek i szerokości noska sprawia, że możliwości dopasowania okularów jest o wiele więcej. Wybierz doskonałe dla siebie kolory i wzory, które będą idealnie pasowały do Twojego stylu. Prezentujemy wersje casualowe, eleganckie i sportowe.

Do każdych okularów przeciwsłonecznych dołączamy ETUI. W przypadku takich producentów jak Vouge®, RayBan®, Solano®, Oakley®, Hawkers® dołączane jest oryginalne etui dedykowane do danego modelu z logiem producenta.