Filtrowanie
Cena
filtruj
Płeć
Marka
Kształt
Szerokość szkła
Szerokość mostka
Materiał
Polaryzacja
Powłoka lustrzana

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban NEW WAYFARER

Młodszy brat kultowych Wayfarer'ów. Model okularów przeciwsłonecznych został delikatnie odświeżony lecz nie stracił swojego klasycznego wyglądu. Mniejsza oprawka i delikatniej zarysowane kształty to główne różnice miedzy najbardziej rozpoznawalnym modelem Wayfarer®.

W ofercie naszego sklepu posiadamy ten model okularów w wielu konfiguracjach kolorystycznych. Stwórz swój styl wybierając modne oprawki i połącz je z różnorodnymi soczewkami np. mineralnymi zielonymi, bi-gradalnymi, G-15 z polaryzacją lub lustrzanymi.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® NEW WAYFARER zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dopasowaniu i wysokim poziomie jasności widzenia oraz ochrony. Marka Ray-Ban® kieruje ten model okularów przede wszystkim do osób ceniących nowoczesność w klasycznej formie.

Kultowe, ale w nowoczesnej odsłonie. Ponadczasowe, bo nie przemijają wraz z modą. Takie są właśnie okulary Ray Ban New Wayfarer, które powstały jako świeże spojrzenie na prostą stylistykę legendarnego wzoru. Wyróżnia je subtelnie zaokrąglony kształt szkieł i łagodniejsze linie oprawek w porównaniu do klasycznego modelu Ray-Ban® NEW WAYFARER.

Stworzone w odpowiedzi na potrzeby wymagających pilotów okulary Ray Ban przez lata zyskały na popularności wśród zwolenników dobrego stylu i osób poszukujących doskonałej ochrony oczu. W nowej odsłonie nie straciły nic ze swej nieprzemijającej uniwersalności. Pasują do każdej stylizacji i każdej indywidualności. Potrafią dodać odwagi, pewności siebie, a kiedy trzeba, pozwalają ukryć się przed światem.

Poza solidnym wykończeniem, soczewki wyposażone zostały w filtry UV, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem. Dodatkowo dla wszystkich, którzy cenią sobie jeszcze lepszą widoczność, producent przygotował każdy model w wersji z funkcją polaryzacji. 

W naszej ofercie znajdziesz modele o różnorodnych kolorach opraw – zarówno jednolite, czarne czy brązowe, jak i cętkowane oraz takie, które są stylowym połączeniem kilku barw. Okulary dostępne są w różnych konfiguracjach oprawek i szkieł - przygotowaliśmy szeroki wybór kolorów soczewek, wersje z powłoką lustrzaną lub bez. Stwórz idealną dla siebie odsłonę Ray-Ban® NEW WAYFARER.