Filtrowanie
Cena
filtruj
Płeć
Marka
Kształt
Szerokość szkła
Szerokość mostka
Materiał
Polaryzacja
Powłoka lustrzana

Okulary przeciwsłoneczne Oakley

 

Amerykańska firma Oakley® została założona w 1975 roku przez Jima Jannarda. Wyrosła ona na fundamentach innowacyjnych oraz szalonych pomysłów swojego założyciela. Jim Jannard do każdego produktu podchodził indywidualnie oraz wierzył w to, że świat może być lepszy.

Dziś Oakley® jest wiodącą firmą na rynku technologii optycznej. Firma produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne. Mimo, iż siedziba firmy znajduje się w Południowej Kalifornii, swoje produkty oferują na całym świecie.

W tym momencie firma Oakley®  posiada ponad 5700 różnych patentów, dzięki czemu jest niekwestionowanym liderem wśród branży optycznej.

Możemy stwierdzić, że firma Oakley® to połączenie najnowszej, światowej technologii, futurystycznego projektu, niebywałego stylu, dopasowania oraz bogactwa funkcji. Okulary produkowane przez Oakley® to produkt, gdzie spotyka się fizyka ze sztuką. Jest to korelacja artyzmu z czystą techniką. Połączenie to sprawia, że okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne oraz szkła optyczne są jednymi z najbardziej pożądanych produktów branży optycznej.