Filtrowanie
Cena
filtruj

Soczewki kontaktowe

 

W "rajskiej" ofercie znajdziesz szkła kontaktowe znanych i cenionych producentów - Johnson&Johnson, Alcon, Bausch&Lomb oraz Cooper Vision.  Ogromna różnorodność asortymentu sprawia, że u nas znajdziesz dokładnie to czego szukasz - soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne i roczne o praktycznie każdej mocy, różnych promieniach krzywizny i o różnej średnicy. Oferujemy soczewki standardowe (sferyczne), astygmatyczne (toryczne), progresywne (multifokalne) i kolorowe, dające możliwość zmiany koloru tęczówki Twoich oczu.

Marki, jakie u nas znajdziesz: Acuvue, Air Optix, Biofinity, Dailies, Freshlook, Puroclear, PureVision czy SoftLens.

Pamiętaj, ze wszystkie produkty w naszym sklepie są oryginalne i gwarantujące bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Wysokiej klasy specjalistyczne szkła kontaktowe

Osoby szukające skutecznego sposobu na korekcję wady wzroku, nie muszą od razu zakładać okularów. Wiele wad okulistycznych można leczyć i korygować za pomocą szkieł kontaktowych. Ważne, aby przed ich zakupem udać się do lekarza okulisty, który pomoże dobrać właściwy rodzaj soczewek, a także wyeliminuje ewentualne przeciwwskazania do ich noszenia. Dopiero po takiej wizycie można wybrać się na zakupy, również te wirtualne.

Starannie dobrane soczewki kontaktowe to wygodna i praktyczna alternatywa dla okularów, które niestety nie zawsze zapewniają komfort noszenia w ciągu dnia oraz pełen udział w życiu społecznym. Osoby szukające wysokiej jakości szkieł do oczu, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Tu znajduje się bogaty asortyment różnego rodzaju soczewek do oczu. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać modele: jednodniowe, tygodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zalety noszenia soczewek do oczu

Noszenie szkieł kontaktowych, zamiast okularów wiąże się z rozmaitymi korzyściami. Jedną z nich okazuje się wygoda. Szczególnie polecane osobom prowadzącym aktywny tryb życia, sportowcom, artystom, ludziom biznesu, a także wszystkim, tym, którzy cenią komfortowe rozwiązania ułatwiające im codzienne funkcjonowanie. Jeśli ktoś nie ma regularnego nawyku płukania szkieł w specjalistycznych płynach lub brakuje mu czasu, alternatywą okazują się soczewki jednorazowe.

Zapakowane w hermetycznie zamkniętych opakowaniach gwarantują maksymalne bezpieczeństwo podczas ich bezpośredniego aplikowania na gałkę oczną. Przed ich

rozpakowaniem należy bardzo dokładnie umyć ręce oraz zdezynfekować w specjalnie przeznaczonym do tego preparacie.

Kolejną zaletą szkieł jest ochrona oczu. Soczewki kontaktowe skutecznie blokują szkodliwe promieniowanie UV. Ponadto stanowią barierę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak, między innymi: kurz, pył, dym tytoniowy, opary spalin samochodowych, smog oraz inne toksyczne związki mogące uszkodzić lub osłabić delikatną strukturę oka.

Ponadto szkła kontaktowe mogą znacznie podnieść pewności siebie, gdy nie podobamy się Sobie w okularach. To ogromna zaleta, zastąpienia okularów, soczewkami. W sprzedaży dostępnych jest wiele modeli szkieł, również tych pozwalających na zmianę koloru oczu, a ich cena okazuje się często bardzo atrakcyjna. Należą do nich modele korekcyjne oraz te przeznaczone dla osób bez wad wzroku.

Funkcjonalność i łatwe użytkowanie to zalety nie do przecenienia. Tym, co szczególnie wyróżnia dostępne w naszej ofercie soczewki, to ich cienka powłoka. Dzięki temu można je nosić przez cały dzień, co pozwala sprostać wielu wyzwaniom współczesnego świata. Ponadto są łatwe w użyciu, pozwalają na błyskawiczne ich zakładanie i zdejmowanie.