Filtrowanie
Cena
filtruj

Płyny i krople

 

Tutaj znajdziesz wszystkie specjalistyczne i wielofunkcyjne płyny pielęgnacyjne oraz różnego rodzaju krople do oczu.

Płyny i krople do soczewek kontaktowych

Noszenie szkieł do oczu wiąże się z koniecznością regularnej dbałości o nie, a tym samym zastosowania odpowiednich preparatów do utrzymania ich we właściwym stanie. Zadaniem tego typu produktów jest utrzymanie higieny szkieł kontaktowych oraz zachowanie właściwego poziomu nawilżenia soczewek, mających bezpośredni kontakt z powierzchnią gałki ocznej. Dlatego wybór tego typu produktów nie może być przypadkowy.

Płyn do szkieł do oczu należy dostosować do rodzaju soczewek. Powinien on także charakteryzować się wysokiej jakości składnikami. Oko to niezwykle delikatny i wrażliwy narząd, który jest podatny na różnego rodzaju podrażnienia oraz infekcje. W celu ich uniknięcia trzeba nie tylko starannie dbać o czystość szkieł, lecz także wybierać pierwszej klasy specjalistyczne produkty do ich mycia i przechowywania.

Nasz sklep internetowy wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, stworzył bogaty asortyment płynów oraz kropli do soczewek. Tym, co szczególnie wyróżnia dostępne u nas produkty, to pierwszej klasy składniki pozbawione związków mogących wywoływać reakcje alergiczne.

Jak wybrać właściwy preparat do soczewek

Wybór odpowiedniego płynu do szkieł kontaktowych należy dostosować do typu soczewek. W sprzedaży dostępne są rozmaite odmiany szkieł, między innymi miękkie, do których zalicza się hydrożelowe, silikonowo-hydrożelowe oraz twarde stosowane do poważniejszych wad wzroku. Dlatego wybierając preparat do czyszczenia i konserwacji szkieł do oczu, należy dopasować go do typu posiadanych soczewek. U nas znajdują się rozmaite rodzaje produktów, również te przeznaczone dla alergików oraz osób mających wrażliwe oczy.

Innowacyjna formuła zawarta w preparatach do szkieł do soczewek precyzyjnie usuwa wszelkie bakterie i osady białkowe, pozostawiając powierzchnię nieskazitelnie czystą. Natomiast składniki znajdujące się w tych produktach okazują się w pełni bezpieczne dla oczu. Ponadto płyny i krople charakteryzują się wydajnością oraz szerokim zastosowaniem. Nie tylko czyszczą szkła, lecz również tworzą na ich powierzchni powłokę ochroną, skutecznie zabezpieczającą przed pojawieniem się i rozwojem chorobotwórczych drobnoustrojów. Produkty do szkieł kontaktowych dezynfekują każdą soczewkę, usuwając mikroorganizmy z jej powierzchni.

W ofercie naszego sklepu znajdują się także produkty pozwalające na stworzenie wysokiego poziomu nawilżenia szkieł, w efekcie czego zapobiegają przesuszaniu się oczu. Polecamy także specjalistyczne płyny wielofunkcyjne, które jednocześnie czyszczą, dezynfekują, nawilżają, płuczą, a także pozwalają na przechowywanie szkieł do oczu w sposób zapewniający maksymalną ich ochronę przez zanieczyszczaniami oraz pojawieniem się mikrouszkodzeń.