Filtrowanie
Cena
filtruj
Szerokość szkła
Kształt
Szerokość mostka
Materiał
Typ oprawy

Okulary korekcyjne Ray-Ban

 

OKULARY NA WSZYSTKICH FRONTACH

Ray-Ban® słynie z produkcji najbardziej znanych okularów przeciwsłonecznych i oprawek korekcyjnych na świecie. Ponadczasowy styl, autentyczność i wolność w sposobie ekspresji są podstawowymi wartościami marki Ray-Ban®.

Założona w 1937 roku przez amerykańskie przedsiębiorstwo Bausch&Lomb, firma Ray-Ban® produkuje okulary, które zdobyły popularność dzięki stworzonemu na potrzeby pilotów wojskowych modelu Aviator®. Oczywiście producent nie poprzestał na jednym modelu i zaczął odważnie wkraczać na rynek optyczny.

W latach 50-tych uznanie zdobył kolejny sztandarowy model oprawek Ray-Ban® - model Wayfarer®. Okulary przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne Ray-Ban® cieszą się niesłabnącą od lat pozycją na rynku i są wizytówką dobrego stylu, unikalności i popularności. Okulary tej marki noszą wszyscy, począwszy od gwiazd show business'u, celebrytów po zwykłych ludzi, którzy cenią sobie styl i indywidualność.

Hasło przewodnie firmy Ray-Ban® to NEVER HIDE czym marka zachęca do bycia sobą i wyróżniania się z tłumu. Oprawki korekcyjne Ray-Ban® tworzone są na wzór najbardziej popularnych modeli przeciwsłonecznych.
Okulary korekcyjne Ray-Ban® doskonale uzupełnią każdą stylizację i sprawią że będziesz wyglądać oszałamiająco. W naszej ofercie posiadamy najpopularniejsze modele, w wielu odsłonach kolorystycznych. Z pewnością dobierzecie model pasujący do Was w 100%.