Filtrowanie
Cena
filtruj
Płeć
Marka
Kształt
Szerokość szkła
Szerokość mostka
Materiał
Polaryzacja
Powłoka lustrzana

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban JUSTIN

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® z serii Justin bardzo lubiany model w kolekcji Ray-Ban®. Inspiracją do stworzenia tej serii okularów był kultowy Wayfarer. Okulary Ray-Ban® Justin zostały na nowo zaprojektowane, czego wynikiem są delikatnie większe, prostokątne soczewki i gumowe wykończenie. Oprawki natomiast dostępne są w świeżych kolorach idealnie pasujących do różnokolorowych soczewek.

Okulary przeciwsłoneczne Justin są śmiałe, zabawne i trendsetterskie. Okulary Ray-Ban® Justin to zapadające w pamięć kultowe okulary słoneczne, które skutecznie podkreślą Twój styl. Daj się zauważyć nosząc wyjątkowe Ray-Ban'y w nowoczesnym wydaniu!

Okulary Ray Ban Justin są obecnie jednym z najpopularniejszych modeli tej kultowej marki. Zainspirowane klasyczną formą słynnego Wayfarer'a zyskały sławę dzięki wyrazistej, większej oprawie, w której nie ginie prostota i styl. Nowoczesne oprawki uzupełnia delikatne, gumowe wykończenie. Uwielbiane przez ikony mody, razem z nimi wyznaczają trendy.

Duże szkła z filtrami UV zapewniają jeszcze lepszą ochronę przed słońcem i doskonałą widoczność. Dla najbardziej wymagających proponujemy modele z polaryzacją, które dodatkowo wzmacniają kontrast widzenia. W naszym sklepie znajdziesz okulary z transparentnymi i lustrzanymi szkłami - od klasycznej zieleni po jaskrawe, srebrzyste odcienie. Fason Justin bardzo dobrze prezentuje się też w wersji gradient - ciemniejszy odcień soczewki płynnie przechodzi w jasny. Możesz dopasować oprawkę w popularnym kolorze Havana, zdecydować się na klasyczną matową czerń, lub wybrać wersję stopniowaną, która jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowy charakter Twoich wymarzonych okularów.