Filtrowanie
Cena
filtruj

Soczewki kontaktowe Acuvue

Żyjesz aktywnie i nie chcesz, by wada wzroku Cię ograniczała? Mamy idealne rozwiązanie - soczewki kontaktowe Acuvue. W naszym sklepie znajdziesz soczewki, które pomogą przy każdym problemie ze wzrokiem. Jeżeli spędzasz długie godziny przed komputerem, w suchym czy klimatyzowanym pomieszczeniu, polecamy soczewki kontaktowe Acuvue Oasys. Technologia Hydraclear oraz HydraLuxe zapewnia całodzienne nawilżenie, łatwość użytkowania oraz ochronę źrenicy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.

Soczewki Acuvue szybko dopasowują się do gałki ocznej, więc zapomnisz, że masz je na oczach. Jeśli cierpisz na suchość oczu, powinieneś wybrać soczewki, które intensywnie nawilżają, na przykład Acuvue Moist. Specjalna wersja Moist Multifical powstała z myślą o osobach z presbiopią czyli starczowzrocznością. Wyjątkową dbałość o ochronę oczu zagwarantują soczewki kontaktowe Trueye. Mają najwyższy filtr UV, a technologia hydrożelowa ułatwia przepuszczanie tlenu. 

Jeśli natomiast chcesz dodać swemu spojrzeniu głębi, w naszym sklepie odkryjesz soczewki Acuvue Define. Technologie Natural Shimmer i Natural Sparkle rozświetlą tęczówkę i nadadzą jej intensywnej barwy. Marka Acuvue nie zapomniała o astygmatykach - stworzyła dla nich specjalne wersje soczewek Acuvue Oasys oraz Moist. Nie rezygnuj z życia - znajdź soczewki, z którymi będziesz mógł robić wszystko.


Soczewki kontaktowe Acuvue (producent Johnson&Johnson)

W zależności od wady wzroku i indywidualnych potrzeb nasi klienci sięgają po różne szkła. W sklepie RajSoczewek.pl oferujemy Ci różnorodne soczewki marki Acuvue, która jest jednym z czołowych producentów kontaktów na całym świecie. W naszym asortymencie proponujemy bardzo dużą ofertę towarów tej firmy, jak na przykład soczewki kontaktowe jednorazowe, które należy codziennie zmieniać oraz soczewki, które można nosić do dwóch tygodni przy zachowaniu odpowiedniej higieny i zabezpieczaniu soczewek poprzez przechowywanie ich w pojemniku z płynem. Możesz także zamówić u nas specjalne produkty przeznaczone do noszenia przez osoby o większej lub nietypowej wadzie wzroku.

Soczewki Acuvue – zalety soczewek

Ogromna zaleta produktów marki Acuvue to ich higiena i wysoka jakość. W przypadku soczewek, które mają bezpośredni kontakt z gałką oczną, niezwykle ważne jest, aby cechowały się bezpieczeństwem i nie podrażniały delikatnych oczu. Istotne także jest, aby były one praktyczne niewyczuwalne na oku podczas ich noszenia. RajSoczewek.pl udostępnia Ci soczewki kontaktowe w mniejszych i większych paczkach. Soczewki pakowane po kilka lub kilkanaście sztuk przydadzą się podczas podróży, natomiast większe zestawy, zawierające nawet kilkadziesiąt par, doskonale sprawdzą na co dzień. W naszej ofercie proponujemy także opakowania, w których znajduje się aż 180 soczewek. Jeśli jeszcze nie znasz marki Acuvue, to polecamy przetestować produkty, kupując mniejsze opakowania.


Serdecznie zachęcamy do zakupu soczewek Acuvue w naszym sklepie internetowym, a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie doradzimy w razie jakichkolwiek wątpliwości.