Acuvue Oasys for Astigmatism 6 szt.

91,99 

Moc : Cylinder: Oś: Ilość:

Wysyłka: Na zamówienie więcej

do darmowej wysyłki brakuje ci tylko: 199,00 
opis produktu
Promień Krzywizny: 8,6
Tryb noszenia: dzienny / dzien noc
Materiał: Senofilcon A
Inne: jasnoniebieskie
Średnica (DIA): 14,5
Tryb wymiany: dwutygodniowy / tygodniowy
Opakowanie: 6 szt

ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM

Sprawdzony i niezawodny materiał senofilcon A + przełomowa konstrukcja toryczna Projekt Przyspieszonej Stabilizacji (ASD)

Jeśli masz astygmatyzm wypróbuj najnowszą soczewkę firmy Johnson & Johnson -  ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM.  Dzięki zastosowaniu przełomowej konstrukcji przyspieszonej stabilizacji soczewka utrzymuje się w prawidłowej pozycji zapewniając stabilne i ostre widzenie przez cały dzień, bez względu na to co robisz – uczestniczysz w zajęciach, uprawiasz sport, prowadzisz samochód w nocy, czy oglądasz telewizję.  

Dlaczego warto je wypróbować? 

Soczewek ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM oferują Ci następujące korzyści: 

  • ostre i stabilne widzenie nawet przy bardzo aktywnym trybie życia;
  • wyjątkowy komfort widzenia podczas oglądania telewizji lub pracy przy komputerze;
  • ulgę dla zmęczonych i suchych oczu1;
  • najwyższą ochronę przed promieniowaniem UV2 spośród wszystkich dostępnych na rynku torycznych soczewek kontaktowych. 

Zastosowane technologie

  • Technologia Projekt Przyspieszonej Stabilizacji (Accelerated Stabilisation Design - ASD) wykorzystuje naturalną siłę mrugnięć do utrzymania soczewki we właściwej pozycji, co zapewnienia wyraźne i stabilne widzenie.
  • Technologia HYDRACLEAR® PLUS 3 sprawia, że soczewki są niezwykle gładkie i dobrze nawilżone, dzięki czemu prawie ich nie czujesz.
  • Wykonane ze specjalnego materiału silikonowo-hydrożelowego senofilcon A, gwarantującego doskonałą przepuszczalność4 tlenu, aby Twoje oczy wyglądały zdrowo.
  • Filtr UV2 blokuje ponad 95% promieniowania UV-A oraz 99% UV-B.

1 Dane JJVC 2008.
2 Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM blokują ponad 95% promieniowania UVA i 99% promieniowania UVB. Soczewki kontaktowe z filtrem UV nie zastępują okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, ponieważ nie zakrywają całkowicie oczu i otaczających ich okolic.
3 HYDRACLEAR® PLUS jest znakiem towarowym Johnson & Johnson Vision Care odnoszącym się do opatentowanej technologii następnej generacji, która umożliwiła dodanie większej ilości środka nawilżającego do nowoczesnego materiału. Dzięki temu powstała wysoko nawilżona, idealnie gładka soczewka doskonała dla osób, które odczuwają suchość oczu w niekorzystnych warunkach otoczenia.
4 Doskonała przepuszczalność tlenu w porównaniu do zwykłych soczewek hydrożelowych.

Orientacyjny czas realizacji: do 7 dni roboczych, w niektórych przypadkach do 30 dni roboczych (brak na magazynie producenta, konieczność doprodukowania).

masz pytanie? zadzwoń 33 870 11 00
Komentarze
Zobacz również