RABATY NA WSZYSTKIE OPRAWY PRZECIWSŁONECZNE!Koniecznie sprawdź!! X

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde Multifocal 6 szt.

182,00 
Moc : Addycja: Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal to wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki progresywne dla osób z prezbiopią służące do noszenia przez miesiąc w trybie dziennym. Nowość od Alcona jest ulepszoną wersję popularnych Air Optix® Aqua Multifocal.

Soczewki multifocalne z technologią HydraGlyde® Moisture Matrix oraz wysokim wskaźnikiem uwodnienia na poziomie 33%  sprawiają, że ich użytkownicy mogą cieszyć się wielogodzinnym nawilżeniem a dzięki temu też lepszym komfortem. Z tego powodu rekomendowane przede wszystkim są osobom, które mają wrażliwe oczy lub odczuwają dyskomfort związany z suchym okiem.

Jeśli zatem nosisz soczewki długo w ciągu dnia, pracujesz w klimatyzowanych pomieszczeniach lub często spędzasz czas przed ekranem urządzeń elektronicznych – soczewki AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal mogą sprostać Twoim oczekiwaniom.

Odczuwany komfort zwiększa technologia SmartShield™, chroniąca powierzchnię soczewki przed nadmiernym gromadzeniem się osadów, dzięki czemu soczewki dłużej zachowują swoją świeżość, a widzenie jest ostrzejsze.

Soczewki progresywne AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal doskonale sprawdzą się do widzenia z każdej odległości i w każdej sytuacji. Możesz zapomnieć o okularach do czytania!

Istotną informacją jest to, że wypróbowanie nowych AIR OPTIX® plus HydraGlyde® Multifocal nie wymaga ponownej wizyty u specjalisty w celu dopasowania soczewek, gdyż obie wersje progresywnych soczewek z rodziny AIR OPTIX mają te same parametry.

Dla kogo?

  • Dla użytkowników soczewek miesięcznych.
  • Dla prezbiopów.
  • Dla osób użytkujących soczewki wiele godzin w ciągu dnia.
  • Dla osób z wrażliwymi oczami, potrzebującymi większego nawilżenia.

Orientacyjny czas realizacji: do 7 dni roboczych

Promień Krzywizny: 8,6
Średnica (DIA): 14,2
Tryb noszenia: dzienny lub przedłużony do 6 dni i nocy
Tryb wymiany: miesięczny
Materiał: Lotrafilcon B
Masz pytanie

 

Zobacz również