Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki Biofinity Multifocal 3 szt.

99,00 
Moc : Addycja: Typ : Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

Technologia Balanced Progressive™

Wieloogniskowe soczewki Biofinity® multifocal firmy CooperVision to wysokiej jakości silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla osób z prezbiopią.
Soczewki te łączą w sobie kluczowe cechy materiału silikonowo-hydrożelowego zastosowanego w soczewkach z rodziny Biofinity z opracowaną przez firmę CooperVision technologią Balanced Progressive. Udoskonalona konstrukcja posiada kilka stref korygujących wzrok w obu soczewkach, co pozwala na ostre widzenie we wszystkich odległościach - bliskich, dalekich oraz pośrednich.
Uproszczony proces doboru soczewek w połączeniu z unikalną technologią oznacza, że każdy specjalista będzie mógł z łatwością dobrać soczewki swoim prezbiopijnym pacjentom, zapewniając im jednocześnie komfort oraz krystalicznie czyste widzenie.

Opatentowana technologia Aquaform®

Soczewki Biofinity multifocal wyróżniają się spośród innych soczewek kontaktowych tym, że zostały wykonane z wykorzystaniem unikalnej technologii Aquaform®. Technologia ta sprawia, że soczewki Biofinity multifocal są naturalnie nawilżone zatrzymując wodę, co minimalizuje ich wysychanie. Połączenie niskiego modułu Younga z wysoką przepuszczalnością tlenu zapewnia większy komfort i zdrowie.
Wieloogniskowe soczewki Biofinity multifocal to doskonały wybór dla pacjentów z prezbiopią, poszukujących rozwiązań lepiej odpowiadających ich stylowi życia niż okulary do czytania lub tradycyjne dwuogniskowe soczewki kontaktowe.

W skrócie:

  • Naturalne nawilżenie
  • Niski moduł Younga przy wysokiej wartości Dk
  • Dzienny i przedłużony tryb noszenia - aż do 29 nocy

Orientacyjny czas realizacji: 7 dni roboczych

Promień Krzywizny: 8,6
Średnica (DIA): 14,0
Tryb noszenia: dzienny
Tryb wymiany: miesięczny
Materiał: Comfilcon A
Opakowanie: 3 szt.
Masz pytanie
Zobacz również