Clariti 1 Day Toric 30 szt.

79,99 

Moc : Cylinder: Oś: Ilość:

Wysyłka: Na zamówienie więcej

do darmowej wysyłki brakuje ci tylko: 199,00 
opis produktu
Promień Krzywizny: 8,6
Tryb noszenia: dzienny
Materiał: Sonofilcon A
Inne: toryczne
Średnica (DIA): 14,3
Tryb wymiany: jednodniowe
Opakowanie: 30 szt

 

Zdrowsza metoda korekcji astygmatyzmu za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Jedyna w swoim rodzaju soczewka dla osób z astygmatyzmem.

Zdobywca nagrody Soczewki Kontaktowej Roku 2012 w ramach nagród przyznawanych przez czasopismo Optician (Contact Lens Product of the Year, 2012 Optician Awards) – toryczna soczewka clariti® 1 day toric pozwala Ci cieszyć się połączeniem pełnej wygody soczewek jednodniowych z zaletami zdrowotnymi hydrożelu silikonowego. Faktycznie to jedyna na świecie, jednodniowa soczewka silikonowo-hydrożelowa dla osób z astygmatyzmem.

Soczewki silikonowo-hydrożelowe pozwalają na większy przepływ tlenu do rogówki niż soczewki hydrożelowe. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu soczewki charakteryzują się większą „oddychalnością”, czego zaletą dla użytkownika są bardziej białe, wyraziste i zdrowsze oczy.

Znakomity całodzienny komfort, na którym możesz polegać.

Oprócz zalet zdrowotnych hydrożelu silikonowego przywiązujemy również uwagę do komfortu. Dlatego w produkcji torycznych soczewek clariti 1 day toric wykorzystaliśmy unikalną technologię WetLoc™. Dzięki procesowi WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.

Porozmawiaj ze specjalistą na temat korzyści zdrowotnych i codziennej wygody torycznych soczewek clariti 1 day toric – jedynych na świecie jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych dla osób z astygmatyzmem

UWAGA! Produkt nie występuje we wszystkich wariantach dla danego Cylindra oraz Osi. Przed zakupem, proszę skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Orientacyjny czas realizacji: 7-14 dni roboczych

masz pytanie? zadzwoń 33 870 11 00
Komentarze
Zobacz również