Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki Clariti 1 Day Toric 30 szt.

85,00 
Moc : Cylinder: Oś: Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

 

Zdrowsza metoda korekcji astygmatyzmu za pomocą jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych.

Jedyna w swoim rodzaju soczewka dla osób z astygmatyzmem.

Zdobywca nagrody Soczewki Kontaktowej Roku 2012 w ramach nagród przyznawanych przez czasopismo Optician (Contact Lens Product of the Year, 2012 Optician Awards) – toryczna soczewka clariti® 1 day toric pozwala Ci cieszyć się połączeniem pełnej wygody soczewek jednodniowych z zaletami zdrowotnymi hydrożelu silikonowego. Faktycznie to jedyna na świecie, jednodniowa soczewka silikonowo-hydrożelowa dla osób z astygmatyzmem.

Soczewki silikonowo-hydrożelowe pozwalają na większy przepływ tlenu do rogówki niż soczewki hydrożelowe. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu soczewki charakteryzują się większą „oddychalnością”, czego zaletą dla użytkownika są bardziej białe, wyraziste i zdrowsze oczy.

Znakomity całodzienny komfort, na którym możesz polegać.

Oprócz zalet zdrowotnych hydrożelu silikonowego przywiązujemy również uwagę do komfortu. Dlatego w produkcji torycznych soczewek clariti 1 day toric wykorzystaliśmy unikalną technologię WetLoc™. Dzięki procesowi WetLoc™ stworzono soczewkę, która w sposób naturalny przyciąga i wiąże cząsteczki wody na swojej powierzchni, tak aby Twoje oczy mogły pozostać nawilżone, zapewniając Ci komfort na cały dzień.

Porozmawiaj ze specjalistą na temat korzyści zdrowotnych i codziennej wygody torycznych soczewek clariti 1 day toric – jedynych na świecie jednodniowych soczewek silikonowo-hydrożelowych dla osób z astygmatyzmem

UWAGA! Produkt nie występuje we wszystkich wariantach dla danego Cylindra oraz Osi. Przed zakupem, proszę skontaktować się z naszym działem obsługi klienta.

Orientacyjny czas realizacji: 7-14 dni roboczych

Promień Krzywizny: 8,6
Średnica (DIA): 14,3
Tryb noszenia: dzienny
Tryb wymiany: jednodniowe
Materiał: Sonofilcon A
Opakowanie: 30 szt
Inne: toryczne
Masz pytanie
Zobacz również