Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Biofinity Energys 3 szt.

65,00 
Moc : Ilość:
Wysyłka: do 24 godzin więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

Soczewki Biofinity Energys™ to miesięczne soczewki sferyczne stworzone przez Cooper Vision i polecane szczególnie osobom spędzającym dużo czasu przed ekranem urządzeń cyfrowych.

Kategoria / Tryb noszenia: Soczewki miesięczne; Soczewki całodobowe / Dzienny; ciągły
Producent: COOPER VISION
Dostępna moc sferyczna:  -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna: 8,6
Średnica: 14,0
Dk/t: 160 x 10-9
Uwodnienie: 48%
Materiał: Comfilcon A
Technologia / Konstrukcja: Aquaform Comfort Science™, Digital Zone Optics™

Charakterystyka soczewek Biofinity Energys™:

- Redukcja zmęczonych oczu - Biofinity Energys™ to soczewki kontaktowe wykonane z materiału Comfilcon A, o uwodnieniu 48%. Posiadają unikalną strefę optyczną Digital Zone Optics™, która poprawia komfort użytkowania i wpływa na redukcję zmęczenia oczu powodowanego patrzeniem na ekrany urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości.
- Konstrukcja - pobudza dodatkową moc w całej strefie optycznej, dzięki której przenoszenie wzroku pomiędzy różnymi urządzeniami oraz na odległości dalekie i bliskie odbywa się komfortowo i bez wysiłku. Soczewki Biofinity Energys™ dobiera się jak soczewki jednoogniskowe.
- Technologia - Zastosowana w soczewkach Biofinity Energys™  technologia Aquaform® przyciąga i zatrzymuje wodę wewnątrz soczewki, utrzymując jej wysokie nawilżenie, pomagając zmniejszenie uczucia suchości w oku. Jest to niezwykle istotne, gdyż permanentne patrzenie się w ekran powoduje zmniejszenie częstotliwość mrugania, co wpływa na uczucie suchości, pieczenia i swędzenia oczu.

Dla kogo soczewki Biofinity Energys™?

Soczewki te zostały stworzone dla aktywności związanych zarówno z pracą przy urządzeniach cyfrowych jak i bez nich. Szczególnie polacane są osobom, których oczy narażane są na dolegliwości związane z długotrwałym wpatrywaniem się w ekran komputera, tabletu czy smartfona.


Pielęgnacja soczewek kontaktowych:

Soczewki Biofinity Energys™ przeznaczone są do miesięcznego stosowania w trybie dzień-noc, wówczas nie wymagają codziennej pielęgnacji. Jeśli jednak zakładasz je tylko w dzień, pod koniec dnia używania musisz wyczyścić je płynem do soczewek, a następnie umieścić je w pojemniczku z płynem na czas kilku godzin przed ponownym założeniem. Do pielęgnacji soczewek Biofinity Energys™ polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny płyn do soczewek dostępny w naszym sklepie. 

Orientacyjny czas realizacji: 24h dotyczy mocy minusowych od -0,50 do -6,00

Promień Krzywizny: 8,6
Średnica (DIA): 14,0
Tryb noszenia: dzienny
Tryb wymiany: miesięczny
Materiał: comfilcon A
Opakowanie: 3 szt.
Masz pytanie
Zobacz również