OKULARY W SUPER CENACH! X

Soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL 30 szt.

169,99 
Wybierz Moc :
Wybierz Addycja:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL

Soczewki stworzone do skutecznego korektowania prezopii. Wysokiej jakości soczewki od znanego producenta Johnson&Johnson, zapewnią użytkownikowi idelną ostrość widzenia oraz niezwykły komfort widzenia na różne odległości. Sfera optyczna została w soczewkach tak zoptymalizowana, że gwarantuje wyraźne widzenie nie tylko w dali i bliży, ale również w odległościach pośrednich.

CHARAKTERYSTYKA I ZALETY:

 • Wysoki komfort widzenia -  maksymalizacja wyraźnego widzenia. Soczewki zapewniają bardzo wysoki poziom widzenia w każdych warunkach, niezależnie czy jesteśmy w warunkach oświetleniowych, czy w środowisku z naturalnym światłem. Soczewki niwelują uczucie zmęczonyc oczu.
 • Filtry UV - wysoce skuteczne filtry, blokujące pomieniowanie UVA w 99,9% oraz UVB w 100%. Użytkownik może swobodnie podejmować różne aktywności na świeżym powietrzu, niezaleznie od panujących warunków pogodowych.
 • Technologia TearStable -  prawidłowo utrzymany film łzowy odpowiedzialny za utrzymanie wilgoci na całej powierzchni soczewki oraz na powierzchni oka.
  Właściwości soczewek z wysokim poziomem nawilżenia zapobiegają wysuszeniu oczu i pozwalają na więcej swobody w codziennym funkcjonowaniu.
 • Technologia OptiBlue - redukuje filtr światła niebieskiego, idealnie sprawdzą się podczas korzystania z urządzeń cyfrowych.
 • Łatwość użytkowania - soczewki mają oznaczenie właściwej strony soczewki, wraz z delikatnym niebiesko-zielonym zabarwieniem gwarantują bezproblemową i błyskawiczną aplikację.
 • Uwodnienie - 38%
 • Addycja
  LOW +0,75 D do +1,25 D
  MID +1,50 D do +1,75 D
  HIGH +2,00 D do +2,50 D
Promień Krzywizny: 8,5
Średnica (DIA): 14,3
Tryb noszenia: Jednodniowy
Tryb wymiany: Jednorazowy
Materiał: Senofilcon A
Opakowanie: 30 szt
Masz pytanie

 

Zobacz również