Przypominamy, iż na wszystkie produkty producenta CooperVision dostępne są na zamówienie. Producent nie dopuszcza zwrotów, dlatego też na produkty tego producenta obowiązuje niezwracalna przedpłata (brak możliwości wysyłki za pobraniem).

Biofinity XR 3 szt.

61,99 

Moc : Ilość:

Wysyłka: Na zamówienie więcej

do darmowej wysyłki brakuje ci tylko: 199,00 
opis produktu

Odpowiednie dla pacjentów z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością

Soczewki Biofinity® XR firmy CooperVision zostały zaprojektowane z myślą o korekcji wysokich wad wzroku, po to aby jeszcze więcej Twoich pacjentów, zarówno krótko- jak i dalekowzrocznych mogło cieszyć się komfortem oraz krystaliczną ostrością widzenia w soczewkach z rodziny Biofinity.
Biorąc pod uwagę zarówno sprawdzony materiał, z którego wykonana jest soczewka Biofinity XR, oraz jej konstrukcję możesz być pewnym, że będzie ona odpowiednia dla pacjentów, którzy dotąd w ogóle nie mogli nosić soczewek kontaktowych bądź tych którzy nie są zadowoleni z obecnie używanych soczewek. Soczewki Biofinity XR to również idealne rozwiązanie dla osób obecnie noszących soczewki hydrożelowe wysokiej mocy.

Opatentowana technologia Aquaform®

Soczewki Biofinity XR, wykonane z tego samego tworzywa i przy wykorzystaniu tej samej konstrukcji co sferyczne soczewki Biofinity zapewniają komfort* pozwalający ograniczyć konieczność stosowania kropli do oczu.
Unikalna dla firmy CooperVision technologia Aquaform sprawia, że soczewka Biofinity XR jest naturalnie hydrofilna, zatrzymując wodę i minimalizując odwodnienie. Połączenie niskiego modułu Younga z wysoką przepuszczalnością tlenu zapewnia większy komfort i oddychalność.

Orientacyjny czas realizacji: 7-14 dni roboczych

masz pytanie? zadzwoń 33 870 11 00
Komentarze
Zobacz również