Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki kontaktowe PureVision2 for Presbyopia 3 szt.

107,00 
Moc : Addycja: Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

PureVision® 2 HD for Presbyopia to miesięczne soczewki progresywne jednego z najpopularniejszych producentów soczewek – Bausch & Lomb.

PureVision® 2 HD for Presbyopia to stworzone z największą precyzją soczewki progresywne wykonane są z materiału Balafilcon A. W nowoczesnej konstrukcji soczewek PureVision® 2 HD For Presbyopia zastosowano optykę 3-Zone Progresive Design™, która ma na celu wyszczególnienie sfery pośredniej. Dzięki temu możliwe jest perfekcyjne widzenie jednocześnie z bliska i na odległościach pośrednich, przy utrzymaniu doskonałej jakości widzenia do dali.

Przy produkcji soczewek PureVision® 2 HD for Presbyopia zastosowano technologię ComfortMoist™, zapewniającą uzyskanie cieńszej konstrukcji soczewek. Dodatkowo zaokrąglone, cienkie krawędzie soczewek umożliwiają łagodną interakcję soczewki z powiekami eliminując ryzyko podrażnień. Środek nawilżający umieszczony w blistrze pozwala na utrzymanie unikalnych właściwości soczewek.

Soczewki PureVision® 2 HD for Presbyopia posiadają wysoką przepuszczalność tlenu na poziomie 130 (Dk/t), przewyższając typowe soczewki progresywne o miesięcznym trybie noszenia. Połączenie wszystkich tych cech gwarantuje uzyskanie pełnego komfortu noszenia od momentu założenia soczewek przez cały dzień ich użytkowania.

Zaprojektowane tak, by zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu przy pierwszej próbie doboru, poprawić widzenie do bliży i na odległościach pośrednich przy utrzymaniu optymalnej jakości widzenia do dali.

Cechy:
- precyzja wykonania soczewki zwiększa przewidywalność addycji w całym zakresie mocy

- Optyka 3-Zone Progresive Design™ – progresywna konstrukcja z wyszczególnieniem strefy pośredniej, zaprojektowana, aby poprawić widzenie z bliska i na odległościach pośrednich, przy utrzymaniu optymalnej jakości widzenia do dali.

- Technologia ComfortMoist™ – to cieńsza konstrukcja soczewki i środek nawilżający umieszczony w blistrze. Cechy te zapewniają lepszy komfort tuż po założeniu soczewki i przez długi dzień jej użytkowania. Dodatkowo zaokrąglona, cienka krawędź soczewki PureVision 2 For Presbyopia umożliwia łagodną interakcję soczewki z powiekami.

Addycja:
LOW (LO/Niska): +0,75 do +1,50
HIGH (HI/Wysoka): +1,75 do +2,50

Orientacyjny czas realizacji: do 7 dni roboczych, w niektórych przypadkach do 30 dni roboczych

Promień Krzywizny: 8,6
Średnica (DIA): 14,0
Tryb noszenia: Całodobowy / Dzień i Noc
Tryb wymiany: Miesięczny
Materiał: Balafilcon A
Opakowanie: 3 szt.
Inne: Multifokalne
Masz pytanie

 

Zobacz również