Filtrowanie
Cena
filtruj

Okulary przeciwsłoneczne Vogue

MAM NA TO OKO!

Vogue powstał w 1973 roku pod tą samą nazwą, co najbardziej prestiżowy magazyn mody. Początkowo okulary tej marki sprzedawano tylko we Włoszech, jednak obecnie jest to druga, najlepiej sprzedającą się marka firmy Luxottica. Twarzami Vogue były w przeszłości takie modelki jak Kate Moss, Ewa Mendes czy Gigi Hadid. Marka stała się kwintesencją kobiecości i odzwierciedleniem różnych aspektów kobiecego świata. To odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, pragnących wyrazić siebie.

Oprawki korekcyjne i okulary Vogue cechuje oryginalność i niezwykły styl. W ofercie firmy Vogue znajdziemy propozycje okularów przeciwsłonecznych skierowanych jedynie do kobiet, co sprawia że marka potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym upodobaniom. Marka projektuje okulary przeciwsłoneczne i oprawy okularów korekcyjnych dla dynamicznych i ciekawych świata kobiet, które kochają modę i traktują ją jak grę, której zasady nieustannie się zmieniają. Kobiety Vogue są pewne siebie, radosne i uwielbiają podążać za najnowszymi trendami, łącząc je i dostosowując do własnego stylu i tożsamości. Kobiety te są ucieleśnieniem ducha naszych czasów, wybierają okulary Vogue Eyewear, gdyż moda jest dla nich nieustanną zmianą i doskonaleniem.

Okulary Vogue przypadną do gustu nowoczesnym kobietom, które nie boją się mody, ekstrawagancji i lubią stylowe akcesoria jako dopełnienie stylizacji. Firma Vogue stała się prawdziwie międzynarodową marką mody współczesnej i sposobem na kreowanie własnego unikalnego stylu.