Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki Biofinity XR 3 szt.

66,90 
Moc : Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

Odpowiednie dla pacjentów z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością

Soczewki Biofinity® XR firmy CooperVision zostały zaprojektowane z myślą o korekcji wysokich wad wzroku, po to aby jeszcze więcej Twoich pacjentów, zarówno krótko- jak i dalekowzrocznych mogło cieszyć się komfortem oraz krystaliczną ostrością widzenia w soczewkach z rodziny Biofinity.
Biorąc pod uwagę zarówno sprawdzony materiał, z którego wykonana jest soczewka Biofinity XR, oraz jej konstrukcję możesz być pewnym, że będzie ona odpowiednia dla pacjentów, którzy dotąd w ogóle nie mogli nosić soczewek kontaktowych bądź tych którzy nie są zadowoleni z obecnie używanych soczewek. Soczewki Biofinity XR to również idealne rozwiązanie dla osób obecnie noszących soczewki hydrożelowe wysokiej mocy.

Opatentowana technologia Aquaform®

Soczewki Biofinity XR, wykonane z tego samego tworzywa i przy wykorzystaniu tej samej konstrukcji co sferyczne soczewki Biofinity zapewniają komfort* pozwalający ograniczyć konieczność stosowania kropli do oczu.
Unikalna dla firmy CooperVision technologia Aquaform sprawia, że soczewka Biofinity XR jest naturalnie hydrofilna, zatrzymując wodę i minimalizując odwodnienie. Połączenie niskiego modułu Younga z wysoką przepuszczalnością tlenu zapewnia większy komfort i oddychalność.

Orientacyjny czas realizacji: 7-14 dni roboczych

Masz pytanie

Przypominamy, iż na wszystkie produkty producenta CooperVision dostępne są na zamówienie. Producent nie dopuszcza zwrotów, dlatego też na produkty tego producenta obowiązuje niezwracalna przedpłata (brak możliwości wysyłki za pobraniem).

Zobacz również