Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki DAILIES TOTAL1® Multifocal 30 szt.

149,00 
Moc : Addycja: Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

Soczewki Dailies Total 1® Multifocal to najnowsze soczewki multifokalne przeznaczone do codziennej wymiany, dostępne w ofercie jednego z największych producentów soczewek na świecie, firmy Alcon® Vision Care.

Soczewki Dailies Total 1® Multifocal to pierwsze i jedyne na świecie jednodniowe szkła kontaktowe z Gradientem Uwodnienia przeznaczone dla osób zmagających się z prezbiopią. Ich cechą charakterystyczną jest unikalny materiał o nazwie Delefilcon A, który wyposażono w gradient uwodnienia. Oznacza to, że wewnętrzna warstwa soczewki zawiera 33% wody i zmienia się do 80% na jej powierzchni, a na najbardziej zewnętrznej części może dochodzić nawet do 100% co przekłada się na wysoki komfort noszenia szkieł kontaktowych przez cały dzień.

Dailies Total 1® Multifocal wyposażono w technologię SmarTears, która zawiera fosfatydylocholinę – naturalny składnik łez. Dzięki temu łagodzi objawy suchości oczu, naturalnie występującej u osób po 40-tym roku życia. Ponadto, zastosowana do ich produkcji konstrukcja PrecisionProfile zapewnia ostre widzenie zarówno w strefie bliskiej, pośredniej oraz dalekiej.

Soczewki Dailies Total 1® Multifocal posiadają jasnoniebieskie zabarwienie – VISITINT, które ułatwia zakładanie i manipulowanie soczewką. Dailies Total 1® Multifocal to soczewki stworzone z myślą o osobach z wadą prezbiopii. Dodatkowo, zalecane są tym którzy: chcą nosić soczewki kontaktowe nawet po 50-tym roku życia, nie chcą nosić dwóch par okularów korekcyjnych, zmagają się z problemem suchości oczu, prowadzą aktywny tryb życia, preferują szkła kontaktowe podlegające codziennej wymianie.

LO do +1,25
MED +1,50 do +2,00
HI +2,25 do +2,50

Orientacyjny czas realizacji: do 7 dni roboczych.

Promień Krzywizny: 8,5
Średnica (DIA): 14,1
Tryb noszenia: dzienny
Tryb wymiany: jednodniowy
Materiał: Delefilcon A
Opakowanie: 30 szt
Inne: progresywne
Masz pytanie

 

Zobacz również