Łap okazje! Okulary przeciwsłoneczne, dostępne w super cenach! X

Soczewki Bausch & Lomb BioTrue ONEday for Presbyopia 30 szt.

89,99 
Moc : Addycja: Ilość:
Wysyłka: Na zamówienie więcej
Do darmowej wysyłki brakuje Ci tylko: 249,00 
Darmowa wysyłka Już od 249 zł
Autoryzowany Sprzedawca
Bezpieczne Zakupy
14 dniowe Prawo zwrotu

Progresywne soczewki kontaktowe Biotrue ONEday for Presbyopia

Biotrue OneDay for Presbyopia to wieloogniskowe soczewki kontaktowe firmy Bausch and Lomb specjalnie zaprojektowane w celu rozwiązywania problemów ze wzrokiem wywołanych przez prezbiopię. Prezbiopia to defekt widzenia inaczej zwany starczowzrocznością, która powstaje w wyniku procesu naturalnego starzenia, a jej pierwsze objawy zczynają pojawiać się ok. 40-go roku życia. Prezbiopia bywa definiowana jako nieostre widzenie przedmiotów znajdujących się w bliskiej odległości.


Design 3 stref optycznych

Soczewki kontaktowe Biotrue ONE day for Presbyopia to efektywne rozwiązanie w zakresie korekty wad wzroku na wszystkie odległości. Specjalny design oparty o 3 strefy optyczne wykorzystuje naturalne właściwości ludzkiego oka skupiającego się na przedmioty w bliskiej i dalszej odległosci, ale również te, które znajdują się w połowie linii dystansu. Każda z indywidualnych stref optycznych umieszczona jest we współśrodkowych kręgach, przy czym zewnętrzny krąg umożliwia ostre widzenie bliskich obiektów, a krąg zewnętrzny przedmiotów oddalonych.


Wysoka zawartość wody i komfort noszenia

Przy produkcji soczewek kontaktowych Biotrue OneDay for Presbyopia zastosowano materiał HyperGel Nesofilcon A, który łączy właściwości klasycznego hydrożelu i hydrożelu silikonowego, a co za tym idzie zapewnia wysoką zawartość wody i wysoką przepuszczalność tlenu. Technologia HyperGel opiera się aktywnych składnikach znajdujących się w wyższych warstwach materiału, z którego soczewki kontaktowe są wykonane. Substancje te biorą udział w powstawaniu warstwy lipidowej, która chroni soczewki przed wysychaniem. Dzięki temu soczewki pozostają przyjemnie nawilżone i zachowują wspaniałe właściwości optyczne przez cały czas noszenia. Zawartość wody w tych soczewkach kontaktowych to 78%, co można porównać do ilością wody znajdującej się w rogówce oka.


Ochrona przeciwko promieniowaniu UV

Soczewki kontaktowe Biotrue OneDay for Presbyopia wyposażone są w filtr UV, który częściowo absorbuje szkodliwe promieniowanie UVA i UVB. Jednak należy pamiętać, że nawet soczewki kontaktowe zawierające filtry UV nie mogą całkowicie zastąpić okularów słonecznych, ponieważ nie zakrywają całej powierzchni oka, chronią jedynie jego część. Użytkownikom soczewek kontaktowych zaleca się noszenie okularów słonecznych z filtrami UV.


Właściwości
 

Dioptria: od -9,00 do +6,00
Harmonogram wymiany: 1 dzień
Materiał: Nesofilcon A
Zawartość wody: 78%
Przepuszczalność tlenu: 42 Dk/t
Średnica (DIA): 14.2
Filtr UV: Tak
Ilość: 30 soczewek
Producent: Bausch&Lomb
Promień krzywizny (BC): 8.6

Orientacyjny czas realizacji: do 7 dni roboczych, w niektórych przypadkach do 30 dni roboczych

Promień Krzywizny: 8,6
Średnica (DIA): 14.2
Tryb noszenia: Dzienny
Tryb wymiany: Jednorazowy
Materiał: Nesofilcon A
Opakowanie: 30 szt
Inne: jasnoniebieskie
Masz pytanie

 

Zobacz również