Filtrowanie
Cena
filtruj

Okulary przeciwsłoneczne Solano Junior

 

Marka Solano to polski producent oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych charakteryzujących się wysoką funkcjonalnością oraz doskonałą ochroną dla oczu.

W procesie produkcji okularów, firma SOLANO wykorzystuje najnowsze rozwiązania i zarazem najwyższej jakości materiały. Technologie zastosowane w okularach SOLANO wynoszą jakość na najwyższy poziom. Innowacyjne materiały stosowane między innymi w lotnictwie świadczą o jakości i dbałości o szczegóły.

Odporne na korozję stopy metali jak również niezwykle elastyczne tworzywa sztuczne użyte w produkcji okularów SOLANO gwarantują niezawodność i wygodę noszenia. Dodatkowo zastosowanie ultra cienkich soczewek polikarbonowych w technologii TAC i profesjonalnych filtrów UV400 zapewnia optymalne zabezpieczenie oka przed promieniami UV.

Firma SOLANO stworzyła kolekcję SOLANO Junior z myślą o najmłodszych użytkownikach okularów przeciwsłonecznych. Ma to na celu między innymi zapewnić ochronę przed światłem UV, która jest tak ważna już od najmłodszych lat.

Różnorodność wzorów oraz kolorów zachwyca nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Okulary nie muszą być już koniecznością i przymusem. Najmłodsi z chęcią sięgają po ochronę i czują się w niej swobodnie.