Filtrowanie
Cena
filtruj

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Okulary korekcyjne Oakley

 

POZA GRANICE WYOBRAŹNI
Historia firmy sięga 1975 roku. Od początku swego istnienia Oakley® to jedna z najbardziej innowacyjnych marek, która odrzuca przeciętność, burząc granice między stylem, formą i funkcją, jednocześnie łamiąc wszelkie konwenanse. Ewolucja Oakley® rozpoczęła się od uchwytów na kierownice do motocykli. Nieustannie powstawały nowe rozwiązania. W 1980 roku Oakley® szturmem zdobył rynek gogli motocyklowych i narciarskich dzięki zastosowaniu innowacyjnego ustawienia szkieł i precyzyjnej cylindrycznej krzywiźnie, zapewniającej doskonałą widoczność i odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Produkty i technologie Oakley® nie tylko dostarczyły niezrównanej funkcjonalności i jakości, ale też zupełnie przedefiniowały kategorię okularów sportowych. Zarówno profesjonalni sportowcy, jak i wszyscy aktywni wielbiciele sportu, jeszcze nigdy nie doświadczyli podobnych możliwości. Najwyższej jakości technologia optyczna, stworzona specjalnie z myślą o bezwzględnych, morderczych wymaganiach profesjonalnego sportu. Tak narodziła się technologia o nazwie High Definition Optics®.
Firma Oakley® zyskała ponad 800 światowych patentów w dziedzinie technologii i wzornictwa. Wciąż zaskakujemy, odrzucając ograniczenia, nadając technice rangę sztuki, wszystko to z myślą o tych, którzy równie twórczo podchodzą do swych sportowych osiągnięć, przez co zyskują stałe miejsce w historii sportu.
Oakley® nieustannie zaskakuje. Opatentowane przez markę technologie pozwalają zobaczyć więcej niż dotychczas. dostraja wizję w zależności od uprawianego sportu i warunków środowiskowych, zwiększając kontrast i podkreślając wybrane kolory. Oakley® to pierwsze soczewki, które stworzono z myślą o konkretnych aktywnościach, ultra precyzyjne  nasycenie kolorów zapewniają PRIZM™ Daily, PRIZM™ Road, PRIZM™ Trail oraz PRIZM™ Water. Marka tworzy okulary dla odważnych - dla tych, którzy odrzucają konwencje i przekształcają sposób myślenia o rzeczywistości i własnych możliwościach.