O RajSoczewek.pl

Zachwycaj się światem, a nam pozwól zadbać o swój wzrok!

 

Rajsoczewek.pl

Rajsoczewek.pl powstał w 2010 roku z myślą o klientach ceniących sobie wygodne zakupy internetowe. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Inter Optyk - polska firma, działająca od 1984 roku na rynku optycznym i pionier we wprowadzaniu najnowszych trendów mody.
 
Uruchamiając rajsoczewek.pl mieliśmy jasną wizję – chcieliśmy, aby z naszego doświadczenia, zaplecza technicznego z najwyższej klasy sprzętem szlifierskim oraz z wiedzy i rad naszych ekspertów mogli korzystać nie tylko  klienci sieci salonów stacjonarnych Inter Optyk, ale również klienci robiący zakupy online w naszym sklepie.
 
 
Co nas wyróżnia?
 
11 lat obecności na rynku!
 
Ponad 4000 produktów dostępnych online!
 
Tysiące zadowolonych klientów!
 
Najwyższa jakość oferowanych produktów!
 
Wyjątkowe ceny!
 
Sprawna, szybka i bardzo miła obsługa!
 
 
O wzroku wiemy wszystko!
 
Narząd wzroku jest niezwykle wrażliwy i delikatny, dlatego wymaga szczególnej uwagi, ochrony i troski. Właściwa higiena oczu, profilaktyka oraz korygowanie istniejących wad to niezwykle ważne aspekty.
 
Rajsoczewek.pl od lat zaopatruje swoich klientów w wysokiej jakości produkty optyczne, takie jak: okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne oraz soczewki kontaktowe wraz z akcesoriami do ich odpowiedniej pielęgnacji i przechowywania.
 
 
Gwarancja oryginalności!
 
Jesteśmy miejscem, w  którym znajdziesz bardzo szeroką gamę produktów dedykowanych poprawie wszystkich wad wzroku oraz tym, które służą ochronie oczu w słoneczne dni. Pamiętaj, że produkty dostępne w naszym sklepie: okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne oraz soczewki kontaktowe to produkty oryginalne, gwarantujące naszym klientom bezpieczeństwo w trakcie użytkowania!
 
Potwierdzeniem naszych słów jest otrzymywany od kilku lat certyfikat autoryzowanego dealera marki Ray-Ban®.
 
 
Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne
 
Dlaczego warto kupować w raju? Dbamy o wysoką jakość proponowanego asortymentu. Współpracujemy ze znanymi i lubianymi markami! Dzięki temu w ofercie naszego sklepu znajdziesz designerskie okulary przeciwsłoneczne oraz oprawy korekcyjne dostępne w rozmaitych fasonach, kolorach czy wzorach. U nas odkryjesz modne odsłony opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Oferujemy tylko i  wyłącznie produkty uznanych światowych i rodzimych producentów - Ray-Ban, Oakley, Emporio Armani, Vogue, Hawkers czy Solano. 
 
 
Soczewki kontaktowe, płyny, krople i akcesoria
 
W naszym sklepie istotnym segmentem sprzedaży są szkła kontaktowe. Oferujemy soczewki jednodniowe, tygodniowe, miesięczne i roczne. U nas znajdziesz soczewki standardowe (sferyczne), astygmatyczne (toryczne), progresywne (multifokalne) i kolorowe, dające możliwość zmiany koloru tęczówki Twoich oczu.
 
Współpracujemy z renomowanymi producentami  szkieł kontaktowych – Alcon, Johnson&Johnson, Bausch&Lomb czy CooperVision. W rajskiej ofercie znajdziesz także wysokiej jakości preparaty do płukania i konserwacji szkieł, które zapewniają ochronę noszonych przez Ciebie kontaktów.
Na naszej stronie kupisz krople, które:
  • doskonale nawilżają podrażnioną śluzówkę oka,
  • przynoszą ulgę oczom zmęczonym po wielogodzinnej pracy przed monitorem komputera,
  • są dedykowane osobom noszącym soczewki kontaktowe.
Uwadze polecamy także zakładkę „akcesoria” gdzie znajdziesz poręczne etui na okulary oraz pojemniki na soczewki kontaktowe.
 
 
Pomoc przy zakupie
 
Zastanawiasz się, czy potrafisz samodzielnie dobrać odpowiednie szkła? Nasz zespół optyków i stylistów pomoże podjąć właściwą decyzję. Zadzwoń pod numer 883 730 750 i wybierzmy wspólnie nie tylko odpowiednie soczewki, ale również kształt i kolor oprawek, dopasowany do Twojej twarzy, karnacji, fryzury oraz stylu życia.