Ray-Ban ORIGINAL WAYFARER CLASSIC RB2140 901 50

386,00  522,16 
cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Szerokość
szkła:
50
Szerokość
mostka:
22
Wybierz kolor:

Wysyłka: do 24 godzin więcej

do darmowej wysyłki brakuje ci tylko: 199,00 
opis produktu
Kolor oprawy: BLACK
Polaryzacja: nie
Materiał: tworzywo
Kształt: wayfarer
Kolor soczewki: CRYSTAL GREEN
Filtr UV: Tak
Powłoka lustrzana: nie

Ray-Ban®

Ray-Ban® słynie z produkcji najbardziej znanych okularów przeciwsłonecznych i oprawek korekcyjnych na świecie. Ponadczasowy styl, autentyczność i wolność w sposobie ekspresji są podstawowymi wartościami marki Ray-Ban®.

Założona w 1937 roku przez amerykańskie przedsiębiorstwo Bausch&Lomb, firma Ray-Ban produkuje okulary, które zdobyły popularność dzięki stworzonemu na potrzeby pilotów wojskowych modelu Aviator®. Oczywiście producent nie poprzestał na jednym modelu i zaczął odważnie wkraczać na rynek optyczny. W latach 50-tych uznanie zdobył kolejny sztandarowy model oprawek Ray-Ban® - Wayfarer®. Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® cieszą się niesłabnącą od lat pozycją na rynku i są wizytówką dobrego stylu, unikalności i popularności. Okulary tej marki noszą wszyscy, począwszy od gwiazd show buisiness'u, celebrytów po zwykłych ludzi, którzy cenią sobie styl i indywidualność. Hasło przewodnie firmy Ray-Ban® to NEVER HIDE czym marka zachęca do bycia sobą i wyróżniania się z tłumu.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban® ORIGINAL WAYFARER CLASSIC® RB2140

Ray-Ban® Original Wayfarer Classic® RB2140 to okulary przeciwsłoneczne, których nie trzeba przedstawiać. Są zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym modelem w całej historii okularów marki Ray-Ban®.

Zadebiutowały w 1952 roku, a ich charakterystyczny kształt ujął swym wyglądem najbardziej znanych ludzi na całym świecie, jak choćby Prezydenta Stanów Zjednoczonych Johna Kennedyego. Model okularów RB2140 błyskawicznie został okrzyknięte kultowymi i już od ponad pięćdziesięciu lat jest symbolem mody i kreowania własnego stylu.

Model Wayfarer Classic® posiada szklane soczewki, które występują w wielu konfiguracjach, m.in. z polaryzacją, barwione jednolicie lub z gradientem, a także w wersji lustrzanej. Okulary Ray-Ban® Original Wayfarer Classic® to obowiązkowy element stylizacji osób świadomych obowiązujących trendów i przywiązujących wagę do własnego stylu.

masz pytanie? zadzwoń 33 870 11 00
Komentarze
Zobacz również